Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Niidutaimed Muusikus.jpg

Meie lugu

Puhas kodumaine kvaliteetmesi jõuab kaunitesse purkidesse tänu osavate meistrite käsitööle. Põhjamaine Eesti mesi - kõige paremini hoitud saladus.

 

Meie lugu

Toome teieni Eesti uue generatsiooni mesinike töö – puhta kodumaise kvaliteetmee. Mesi jõuab loodusest purki ja lauale vaid tänu meistrite käsitööle ning sellepärast kannab meie toode nimetust Antvärk mesi - Artisan Honey. 

 
 
2014-07-03 15.45.37.jpg

UUS GENERATSIOON

Eesti mesindussektori jätkusuutlikku arengut silmas pidades on meie rõhuasetus mee väärtustamisel läbi professionaalse tootearenduse ja turundustegevuse. Soovime olla usaldusväärseks partneriks meetootjatele ja julgustada noort põlvkonda mesindusega tegelema.

Oluline on Eestimaa rikkuste tutvustamine laiale ilmale – oleme ju kõige paremini hoitud saladus maailmas. Eesti mee väärindamine ja välisturgudele suunamine on mesindussektorile väga olulised küsimused, millega meie ettevõte igapäevaselt tegeleb.


EESTI MESI

Meie mesi on kogutud Eesti kõige rikkalikuma taimestikuga Pandivere kõrgustikult Väike-Maarja ümbruse talude maadelt. Maitsva kvaliteetmee tootmise eelduseks on tugev ja terve mesilaspere. Korjetaimedeks varasuvisel ajal on paju, vaher ja võilill, hiljem valge ristik, metsvaarikas, raps ja põdrakanep.

 

3x300_set_with_tea.JPG

KOOSTÖÖ JA EKSPORT

Tulemuslik töö on koostöö ja vastupidi. Artisan Honey OÜ on nii Eesti Kutseliste Mesinike Ühenduse kui ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning koostööpartner mitme mesindussektoris tegutseva ettevõttega.

Eesti Aiandusliit on tunnustanud meie mett "Eestis kasvatatud" usaldava märgiga.

Oleme järjepidevalt esindanud Eestit ja meie meetooteid erinevatel üritustel Aasias ja Euroopas.